O NÁS

Naše autobusová doprava, váš spolehlivý partner na cestách.

Naše firma spatřila světlo světa v roce 2007

Firma Renáta Turečková od svého založení v roce 2017 provozuje vnitrostátní, mezinárodní a incomingovou autobusovou dopravu. Zajišťujeme dopravu pro cestovní kanceláře, agentury, firmy, školy, sportovní oddíly i jednotlivce.

Pro naše klienty specializující se na  incomingovou dopravu, zajišťujeme veškeré dopravní služby, například transfery z letiště při příletu a odletu klientů, transfery za kulturou, transfery na lodě plující po Vltavě, transfery na večeře do pražských restaurací, okružní jízdy Prahou a spousta další přeprav v rámci incomingového cestovního ruchu.

Naše firma má také bohaté zkušenosti při koordinaci dopravy při velkých kongresech, které mnohdy čítají více jak 800 účastníků kongresu.

Firma Renáta Turečková se snaží poskytnout v oblasti vnitrostátní, mezinárodní a incomingové autobusové dopravy kvalitní služby, samozřejmostí jsou komfortní busy a proškolení řidiči kteří jsou profesionálové ve svém oboru a ochotně vyhoví Vaším požadavkům.

Za dobu naší působnosti v oblasti vnitrostátní a mezinárodní autobusové dopravy jsme se svými klienty stihli procestovat mnoho míst po celé ČR a zahraničí.

Zákazníkům nabízíme osobní auta, mikrobusy a autobusy značky: Škoda, Volkswagen, Ford, Mercedes, Isuzu, Otokar, Setra. Snažíme se náš vozový park průběžně obnovovat, tak, aby byl komfortní pro naše zákazníky.

Máme profesionální řidiče

S naší vnitrostátní, mezinárodní a incomingovou autobusovou dopravu jste ve správných rukou.

Kontaktovat